Elden Sitesi jigolo Travesti

Elden Trabzon jigolo Travesti

Elden Trabzon jigolo Travesti
Hanım, Trabzon jigolo 30-35 yaşlarında, sarı saçlı, yeşil gözlü, memeleri üstündeki daracık body’sini delip geçecekmiş benzer halde duran balık etli görkemli bir varlıktı. Bana: “Geçmiş olsun. Metin bey, kendinizi {nasıl} hissediyorsunuz?” derken bir taraftan acıklı acıklı gözlerimin içine Trabzon Travesti bakıyor. Bir taraftan üzerimdeki nevresimi düzeltmeye çalışıyordu. Belliki cebimdeki Elden Trabzon jigolo Travesti kimliğimi buldular  diye düşündüm.
Elden Trabzon jigolo Travesti
Oldukca heyecanlanmıştım, onunla hakkaten sikişecektim. Buluşma günü ağda yapmış olup güzelce duş aldım ve en seksi kıyafetlerimden birini giyip buluşma yeri olarak anlaştığımız otele gittim. Fakat gördüğüm görünüm karşısında şaşkındım. Feysbukta ve telefonda cinsellik Trabzon Yabancı jigolo yaptığım adam komşumuz. Sedattı ve beni görünce o da şaşırdı. İlk ilkin utandım ve ordan ayrılmak istedim,
Bende mevzuyu iyice ilerlettim. Abla geçen sen duşa girmişsin bilmiyordum. Yada kapıyı açtım Ve açmamla kapatmam bir oldu su sesini duyunca anladım Ödeme Elden Trabzon jigolo senin duşta bulunduğunu fakat seni görmedim özetlemek gerekirse kapıyı o denli açmadım dedim. Hadi ya kilitlememişmiyim diyerek şaşırdı. Birazda utandı sanırım ? doğru söyle dedi. Vallaha abla dedim.
Hanife Bana yaklaştı elyle çenemden tutup başımı kaldırdı Ortahisar Trabzon jigolo dudaklarımdan öpmeye başladı fazlaca hoşuma gidiyorsun. Dedi yapma dedim ben pişman oldum. Fakat zatten o ağaçtaki bir anlıktı. Ben bu gece bulmam lazım diyenler için bu sayfa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.