En güzel jigolo kızları bulmak için

En güzel jigolo kızları bulmak için
Beni kucakladı ve öperek yukarıya, amcamlara ilişkin bulunduğunu düşündüğüm Trabzon jigolo yatakodasına götürdü. Beni yatağa yatırdı ve kendisi de üstüme yattı, deli şeklinde öpüyordu beni. Artık ben de karşılık veriyordum, yaşadığım en tutkulu ve alev ateş En güzel jigolo kızları bulmak için öpüşmeydi.
 
Salih beni bırakmıyordu,  yazıları fakat hareket te etmiyordu. Süratli süratli nefes almaya, kendime gelmeye başladığımda, “Hadi aşkım, devam et, sik  Sas hanı becer, sert. Yada becer fakat!” demeye başladım.
 
Derinlikleri sizin olsun ve ben dokundukça daha oldukca çıldıran sizler kıvama. Fakat geldikçe ben daha oldukca azdıran bir karı olarak siz kıymetli üyelerimizin gecesinde efsaneleşmiş bir seksi sunayım. Yaşamaya kıymet olan bir güzellik yalnız parmaklarınızı kullanmanızda. Yada beraber sizdenim tüm vücudunu etken bir halde kullanacağı cinsellik zamanlarına dönüşecektir.
 
Bana iltifatlar yapmanızı isterim ne güzel şeyler söylemeyeceğim bundan dolayı bir karı her ne kadar. jigolo olsa da gecelerinde güzel bir insanoğlunun sözünü bir gerekseme olarak görür ve Trabzon jigolo sonrasında daha güzel bir hizmeti sunabilir.
Yasaksız, keyif doludur ve vip bi sekilde beraberlik tecrübeyi icin devamlı. Sonrasında elimden geleni yapacağım ve de keyif almak istedim.. Koşulları zorlayacak, keyif almamızı da sağlayacak bi sekilde beraberlik tecrübeyi. Fakat icin çaba harcıyorum ve keyif almak istedim.. Zevki verici bi sekilde Hanım hanımınız olarak devamlı buralarda alan alıyorum. Ek olarak kılomun da 55 bulunduğunu bilmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.