jigolo hanımefendi arayan erkekler

jigolo hanımefendi arayan erkekler

jigolo hanımefendi arayan erkekler
Kaya amca arabayı kuytu bir yere çekip, kontağı kapattı ve “Saçmalama! Trabzon jigolo Olmaz o şekilde şey!” dedi. “Fakat ben isterim!” deyip dudaklarına yumuldum. İlk başta tepkisiz kaldı, fakat sonradan o da karşılık verdi ve dudaklarıma o şekilde bir yapıştı ki, heyecandan heryerim jigolo hanımefendi arayan erkekler zangır zangır titriyordu.
jigolo hanımefendi arayan adam
Deli şeklinde öpüşmeye başladık, dillerimiz birbirine dolanıyordu. Elleri de boş durmuyordu, tişörtümü yukarı sıyırmış, memelerimi birer birer okşuyordu. Ordan elinin biriyle pantolonumun düğmesini çözdü. Sonrasında elini içeri soktu ve ıslanmış külotumun üstünden amcığımı okşamaya başladı.
Ben tamamen kendimden geçtim, bulutların Trabzon jigolo Hanım üstündeydim sanki. Ben de Kaya amcanın fermuarını açtım, elimi içeri soktum ki, yarrağı demir şeklinde olmuştu, sıvazlamaya başladım. Fakat ek olarak ben kendimi daha fazlaca tutamadım, titreye titreye orgazm oldum, nefesim kesildi,
Kaya amcanın kucağına yığıldım kaldım. 10 dakikada yalnız kendime geldim, nefes alışverişim düzeldi. Kaya amca, “Mutlu oldun mu şimdi?” diye sordu. “Hemde oldukca! Nezamandır hayalini kurduğum yarrak şuan elimde, bundan daha büyük mutluluk olması olanaksız!” dedim.
Kaya amca çenemden tutup başımı kaldırdı ve “Hadi sen de beni mutlu et! Elindekini ağzına al da, ben de mutlu olayım!” dedi. Derhal yarrağını pantolondan çıkardım, fakat yarrağı o şekilde olmuştu ki, kafası şişmiş mosmor olmuş, tüm damarları belli oluyordu.
Yarrağını birazcık sıvazladım, sonrasında bir elimle orta yerinden Trabzon jigolo tuttum, eğildim kafasına öpcükler kondurdum. Sonrasında dondurma yalar şeklinde kafasını yalamaya başladım. Ağzıma almak istiyordum, fakat kafası şişkin olduğundan ağzıma sığmıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.