Otele Gelen Yabancı Sitesi jigolo

Otele Gelen Yabancı Trabzon jigolo

Otele Gelen Yabancı Trabzon jigolo
Kuzenim yanıma oturdu ve kolunu omzuma attı, “Merak etme, ben hep Trabzon’de yanında olacağım, ben de senin geçtiğin evrelerden geçtim, benim akrabalarım de Trabzon jigolo bana aynı şeyleri yapmış oldu!” dedi. Onun görkemli kaslı göğüsünde olmak ve o parfüm kokusunu içime çekmek beni Otele Gelen Yabancı Trabzon jigolo  fazlasıyla ateşlendirmiş.
Otele Gelen Trabzon jigolo
Ben de onun beline sarılmış ve göğüslerimi ona dayamıştım. Başım aşağıda olduğundan, Kuzenimin önünde oluşan kabarıklığı fark ettim. Birazcık öyleki birbirimize sarılıp kaldıktan sonrasında toparlandık ve Kuzenim, “Ben şimdi annenlerle konuşurum!” deyip, ailemle konuşmaya gitti…
Azca sonrasında Kuzenim gene yanıma gelip, “Hazırlan fıstık, birkaç günlüğüne bizim yazlığa gidiyoruz!” dedi. Ben hiçbir şey anlamamış bir halde çantamı hazırladım ve beraber annemlerin yanına gittik. Annemler hiçbir şey olmamış şeklinde davranıyorlardı, üstelik. Sonrasında el koydukları Otele Gelen Trabzon jigolo kredi kartımı da geri verdiler bana.
Ve bizi oldukça güler yüzle uğurladılar. Kuzenimin üstü açık spor otomobiline atladık ve yola çıktık, Trabzon’de olan yazlıklarına gidiyorduk. Yolda sormuş oldum, “Bu {nasıl} oldu, hiçbir şey anlamıyorum, niçin yazlığa gidiyoruz?” dedim.
“Annenlere senin psikolojinin bozulduğunu ve seni yazlıkta. Fakat okumaya ikna edebileceğimi söyledim!” dedi. Hayal kırıklığı içindeydim, kızgın bir halde, “Özetlemek gerekirse onları tutuyorsun?” dedim. Kuzenim gülerek, “Naturel ki hayır! Bir tek kafanın dağılması için. Sonrasında yaptığım planın küçük bir Trabzon jigolo yalanı diyelim buna!” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.