Sitesi elden ödeme ücretli jigolo

Trabzon elden ödeme ücretli jigolo

Trabzon elden ödeme ücretli jigolo
Salih belimden kavradı, beni hafifçe kaldırdı, sonrasında yavaş yavaş Trabzon jigolo sokmaya başladı. Birazcık acıyordu, fakat umursamıyordum. Sonrasında birazcık daha, birazcık daha derken hızlandı, o devasa yarağını ansızın amcığıma öyleki bir soktu ki, transa geçtim birden, Trabzon elden ödeme ücretli jigolo kasılmaya başladım.
Trabzon elden ödeme ücretli
Sıra uzun pileli eteğine gelmişti. Eteğini de çıkarmasını istedim. Arkadaki minik fermuarını açarak eteğini aşağı sıyırdı. Eteği tamamen sıyırıp çıkarınca, diz üzerine gelen parlak naylon çoraplı bacakları ortaya çıktı.
Sonrasında sevgilisini alan, uyumak için bir köşeye çekildi. Sabah uyandığımızda kimse giyinmemişti. Çoğumuz çıplak geziyorduk. Çıplak kahvaltı ettik, havuza girdik. Kucak kucak eğlendik, fakat durup durup sikiştik. 10 gün süresince da evden ve havuzdan çıkmadık. O denli oldukça sikti ki Salih’im beni, denize bile giremedik. Olsun, havuz da yeter. Salih’le  halen birlikteyiz, sanırım Trabzon jigolo bizimkisi aşk.
Bembeyaz kalçaları gün yüzü görmemişti, üstünde gene geçen günkü benzer halde pamuklu, beyaz bir külot vardı. Külot kalçalarını, kasıklarını sıkıyordu yazıları. Arkasını dönmesini işaret ettim.
Ek olarak hanımefendi olarak fanteziye de oldukça düşkün birisi olduğumu söylemek isterim. Ulaşmadan ilkin arayıp buluşma almayı savsaklamak. Aksi taktirde görüşme sağlamam. Sonrasında kendinizi bana bırakabilir ve bu birlikteliğin zevkini çıkarabilirsiniz. Görüşmemizin ilk anlarından son dakikalarına kadar enerjimin bir an olsun bile azalmayacağını, aksine daha da artacağını sizlere söylemek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.