Sitesi jigolo Ormanda Sex Yapıyor

Trabzon jigolo Ormanda Sex Yapıyor

Trabzon jigolo Ormanda Sex Yapıyor
Dedikleri şey mantıklıydı. Kaybeden ben olacaktım ve gidip Trabzon jigolo köpek şeklinde kıskandıracaktım. Ev partisi sonuna gelmişti. Kızlarla hazırlanmaya başladık. Seçil seksi dar bir gömlek ile altına güzel bir etek giymişti. Elmas mini etek ve üstüne seksi bir büstiyer ile ceket eklemişti. Oldukca güzel bir göğüs dekoltesi ile kombinini taçlandırmıştı. Ben ise siyah ince askılı bir siyah elbise giyinmiştim. Altıma fishnet isminde olan çoraplardan giyinmiştim. Göğüslerim Trabzon jigolo Ormanda Sex Yapıyor bayağı açıktaydı ve ilgi çekiyordu.
Trabzon jigolo Ormanda Sex Yapıyor
Kırmızı rujum ile süsledim kombinimi. Trabzon jigolo adam arkadaşı bizi götürecekti yiyecek yiyeceğimiz yere. Mekân bayağı şatafatlı bir yerdi. Tamamımız fakat gelmişti. Sınıfımın orospu kızları her türlü şaklabanlığı yapıyor, okul bitmeden son bir kere daha sex yapmanın yollarını yada arıyorlardı. Lavaboda İrem ile karşılaştım. Lezbiyendi kendisi. Beni görünce sarıldı bana. Elleri ile kalçamın üstünde gezindi bir iki saniye. Lezbiyen değildim fakat bir anlık libidom tavan yapmıştı açıkçası. O da bilincinde olacak ki sarılmayı uzun tuttuğumun birazcık daha sarıldı. Sarılmamız bitince fazlaca seksi olmuşsun yada diyerek küçük bir öpücük kondurdu dudaklarıma. Ne tepki vereceğimi şaşırmıştım.
Oldukca seksisin, yanlış anlama lütfen diyerek gülümsedi. Ben şaşkınlık içinde ona sonrasında bakarken o gene bu sefer daha uzun bir öpücük bıraktı dudaklarıma. İçeri Seçil girince bir kendimizi düzelttik. O da ne oluyor bakışı atmıştı bizlere. İrem benden ayrılıp, Trabzon jigolo de küçük bir öperek fakat lavabodan çıktı. Dev şeklinde kalçalarını sağa sola sallarken ben ve Seçil gözlerimizi bir süre ayıramadık. Sonrasında durumu anlattığımda kahkaha attı ve hoşlandın mı diye sordu. Sırıtarak bilmiyorum dedim.
Trabzon jigolo öpüşmeye devam
Fakat fazlaca hoşlanmıştım. İçeri yemeğe geçtik. Oturma yada düzeni yoktu. Boş bir yere oturdum. Solumda
Trabzon jigolo Ormanda Sex Yapıyor
Seçil sağımda ise Oğuz vardı. Hakan ise çaprazımda oturuyor, arada bir ile bana bakıyordu. Yiyecek süresince takip etti beni. Yanında Selin vardı. Yeni takılmaya başlıyorlardı sanırım. Bayağı samimilerdi. Moralimi düşürmeye yetmişti bu durum. Bir ara gene lavaboya dolayı çıktım. Ağlamak üzereydim. Trabzon jigolo  derhal gelmişti arkamdan. Lütfen diyor, yapma diyor beni durdurmaya çalışıyordu. Makyajın bozulacak söylediğinde bile durmadığımı görmüştü. O an Seçil beni kendine çevirdi ve dudaklarıma fakat yapıştı. Bir gecede ikinci kere bir karı ile öpüşüyordum ve gene yükselmiştim.
Bu sefer ben de karşılık vermeye başladım. Üzüntümü unutmuş yada 2 senelik ev dostum ile tuvalette öpüşüyordum. Kabinin kapısını kapattım ve bir süre daha Trabzon jigolo öpüşmeye devam ettim. {nasıl} bir şeydi bilmiyordum fakat Seçil’i deli şeklinde istiyordum. Beni ters çevirdi. Bir erkekten beklediğim hareketi o yapıyordu. Ben de onun isteklerini kabul ediyor kendimi sonrasında ana bırakıyordum. Eteğimi kaldırıp, tangamı yana ayırması 10 saniye sürdü. Yada ben ve delice vajinamı yalamaya başladı.
Seçil ne yapıyoruz diye sormuş oldum yada inleyerek. Sus ve kendini bana bırak. İrem ile öpüşmeni gördüm. Ben biseksüelim kızım. Kaç zamandır saklıyorum dedi beni dilleyerek. Oldukca zevk alıyordum fakat bu fazlaca yanlış dedim. Sırılsıklam olman mı yanlış  diye sordu gene. Ahhh ahh diye fakat inliyordum. Islaklığım fazlaca artmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.