Sitesi jigolo sex öykü

Trabzon jigolo sex öykü

Trabzon jigolo sex öykü
Trabzon jigolo Merhabalar ben Mete. 23 yaşlarında, 1.88 uzunluğunda, kumral bir erkeğim. Ortahisar jigolo Hanımefendi Ailemin tek çocuğuyum. Hususi bir üniversitede 3. Derslik öğrencisiyim. Başımdan geçen olayın diğeri kahramanı Asiye ise 35 yaşlarında, 1.70 boylarında 58-60 kilo civarında, 2 çocuk anası olmasına karşın müthiş bir fiziğe haiz olan, güzelliği ortalamanın oldukça üstünde, esmer güzeli dul bir hanımefendi. Anlatacağım vaka Haziran ayında Antalya’da yaşandı.
Trabzon jigolo sex öykü
Yaşadığım görkemli deneyime geçmeden ilkin size Asiye hakkında birazcık informasyon vermek isterim. Asiye’nin eski kocası, Asiye’yi 10 yıl ilkin, büyük evladı 4, ufak evladı 1 Trabzon jigolo Hanımefendi yaşlarındayken Almanya’ya çalışmaya diye gidip terk etmiş, ve 10 senedir da birdaha arayıp sormamış.
Bu anlatacağım vaka, yeni aldığımız eve taşınacağımız süre yaşandı. Annem ve babam çalmış olduğundan evin tüm işleri ile ben ilgileniyordum. Haziran’ın 2. haftası, annem evin temizleneceğini, benim de gidip temizlikçi hanımı eve götürmemi ve hanıma. Yada destek olmamı ve de istediği şeyleri almamı söylemiş oldu. Sabah saat 8’de Asiye’yi evinden almaya gittim. Ilkin eve gittik ve bana almam gerekenleri söylemiş oldu. Ev yeni bir site olduğundan inşaat atıkları vardı ve epeyce kirliydi. Asiye evde oldukca iş bulunduğunu ve temizliğin minimum iki gün süreceğini söylemiş oldu. Ben gidip Trabzon jigolo Asiye’nin istediklerini alıp geldiğimde, Asiye temizlik için giysilerini değiştirmişti.
Geldiğimde Asiye’nin üstünde oldukca kısa olmayan geniş bir şort. Fakat üstünde ise birazcık dar olan ve göğüslerine ‘Ben buradayım!’ dedirten bir bluz vardı. Asiye’yi o şekilde görünce yanında 11 yaşındaki oğlu olmasına karşın aklıma hınzırlıklar gelmişti ve tahrik olmuştum. Aslına bakarsak malzemeleri bırakıp yalnız yiyecek getirmek ve akşam evine götürmek haricinde. Sonrasında yanına uğramayı düşünmüyorken, Asiye’yi o şekilde görünce evden ayrılmamaya karar verdim. Asiye kendisinin halledebileceğini söylemesine. Karşın Trabzon jigolo sex öykü evindeki inşaat atıklarını. Sonrasında da bahane Trabzon jigolo etmem ve ısrarım üstüne kendisine yardım etmeme izin verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.