Sitesi jigolo Sikis Seven Hanım

Trabzon jigolo Sikis Seven Hanım

Trabzon jigolo Sikis Seven Hanım
Trabzon jigolo sikis seven hanımefendi model hizmetçiniz olarak güzel günler kıymetli Trabzon jigolo dostlar bugün sizinle azıcık chat yapmak istedim. Lakin evvel kendımı size azıcık tanıtayım. jigolo partner model olarak adım zerrin 22 yaşımdayım. Ünvrs eğitimimin son periyodu içerisindeyim. Ünvrs yalşantımın arkasından ayakları. Yada üstünde durabilen kuvvetli bi hanımefendi olma yolunda adımlar atacağım.
Trabzon jigolo Sikis Hanım
172 santimetre boyum uzunluğuna ve 58 kilo fizik agırlıgına sahibiyim. Simsiyah uzun ve düz saçlara, siyah gözlere, siyah kaşlara ve seksi beyaz bi ten rengine sahibiyim. Bi bay ıle uzun soluklu bi birlikteliğe adım atmadan. Fakat evvel kendisinde dikkat ettiğim bazı özellikler bulunmakta. Bu özellikler içinde ilk dikkat ettiğim sey bi bayın sahib oldugu dış. Yada görünüm ve kendisine göstermiş oldugu bireysel bakım uygulamalarıdır.
Trabzon jigolo Hanım genel olarak soylemek gerekirse bi bayın boyu ben icin son aşama önemlidir. Kendimde bayanlar averajına nazaran azıcık uzun olmamdan dolayı. Sonrasında bay dostumla vip bi güne gideceğimiz süre ferah bi sekilde yüksek ayakkabı giymek isterim. Trabzon jigolo olarak bu sebebten bay dostumun. Yada boynun uzunluğunun minimum 185 santimetre olması ben icin önemlidir.
Bunun yanı sıra bayın kattiyen dış görünümünü sorunsuz göstermek adına. Fakat uygulaması gereksinim duyulan bireysel bakım vakaları var. Öncelıkle saç ve sakal hakkında ince davranmasını bilmelidir. Kesinlikle birbirine karışan dağınık modelleri tercih etmemeli. Sonrasında daima tertipli bi sekilde görünen tıraşları tercih etmelidir. Bunun yanında el ve ayak tırnaklarının uzunluğuna son aşama dikkat etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.