Sitesi jigolo yeni gelen hanımefendi

Trabzon jigolo yeni gelen hanımefendi

 Trabzon jigolo yeni gelen hanımefendi
Trabzon jigolo Merhaba ben .18 yaşlarında zayıf 1.86 uzunluğunda yakısıklı sayılabilecek bir .5-6 yıl Trabzon jigolo  ilkin alt katımıza bir anne ve kızı tasındı. Anne olan Mariye 38-39 yaşlarında dolgun kalçalı iri göğüslü orta boylu türbanlı görkemli bir karı. Kızı Nur da benden 2 yaş büyük siyah saçlı görkemli kalça ve göğüslere haiz bir kız. Hanım kocasından ayrıydı. Ben başta Nur dan oldukca hoşlanıyordum hatta Trabzon jigolo aşıktım. Fakat bigün içkiyi fzla kaçırınca ona aşık bulunduğunu söyleyip dudağına yapışmışım.
Trabzon jigolo yeni gelen hanımefendi
Oda bana o gözle bakmadığ için basmış tokadı. 4 yıl süresince yada asla konuşmadı benimle. Geçen yıl doğum gününü kutlayacaktık.O binadaki diğeri gençlerle alışveriş merkez ye gitti küs olduğundan beni çağırmadı bende barışmak için en büyük sürprizi yapcaktım. Sonrasında hediymi aldım ve Trabzon jigolo teyzeye evindeki işlerde yardım ediyordum. O da dar mavi-beyaz çizgili bir gömlek ve dar kot pantolon giymişti. İçinde Pembe südyen vardı benim o anda. Mariye teyzeye olan ilgim başladı. Trabzon jigolo o pembe sütyeni gördükçe benimki kalkıyor ve oldukca kötü azıyordum.
Utanarak ve korkarakda olsa bakıyordum baktığımı farketmişti fakat bişey diyememişti.  Salondaki işlerimiz bittikten Trabzon jigolo yeni gelen hanımefendi  sonrasında mutfağa. Sonrasında geçtik mutfakta yiyecek içeceği hazırlıyor fırınakilere bakıyordu.
Bende 1 saate gelirler diyip eve gitmemiştim hedefim memelerine bakmaktı.  Fırındakileri denetlemek için domlamıştı görkemli götü derhal önümdeydi. Dokunsam kızabilirdi bu riski göze alamazdım.Fotoğrafını çekmek. Yada için telefonu çıkarttım ve o görkemli götün fotoğrafını çektim.  Fakat telefondan ses çıkmıştı. Hanım anlamış oldu ve düzgüsel bi sesle napıyosun? diye bağırdı hiçbirsey diyemedim Trabzon jigolo  çenemden tuttu iyice sıktı cok acıyordu çenem ve bana git gide yaklaşıyordu iyice yaklaştı öpüşecek kadar yaklastı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.