Sitesi Rus Güzeli jigolo Bayanlar

Trabzon Rus Güzeli jigolo Bayanlar

Trabzon Rus Güzeli jigolo Bayanlar
Rus bir kadının burada ne işi var Trabzon jigolo diyorsunuz hepiniz. Bunu azca oldukca duyar gibiyim. Ben de sizlere derhal hikayeni anlatayım da sizler de daha oldukca merak içinde kalmayın. Bundan averaj 4 yıl ilkin dinlence beldelerine baktığım da gözüme çokça çarpan bir kent bulunduğunu fark ettim. O kent Trabzon de başkası olamazdı. Ben de gözüme kestirdim bu görkemli şehri ve otel rezervasyonumu yaptırdım. Şehre girer girmez değişik bir aurası bulunduğunu anladım. Bu değişik kent aynı süre da oldukca yakışıklı erkeklere de ev sahipliği oluşturan görkemli bir  Trabzon Rus Güzeli jigolo Bayanlar yerdi.
Trabzon Rus Güzeli jigolo Bayanlar
Ben de Trabzon jigolo olmanın ilk adımlarını işte bu şekilde attım. Otelime gittim ve bar kısmına doğru bir bitkinlik içkisi almak için indim. Fakat barmen o denli yakışıklı ve o denli ateşliydi ki ilk andan itibaren beni kendisine doğru çekmişti. İlk andan itibaren beni becermesini istiyordum. Hayatım da bu kadar yakıcı bir adam daha görmemiştim. Ben de bundan dolayı bir an ilkin ona kur yapmak ve içimde gel gitler yapmasını istedim. Ona iş koymaya başlamıştım bile. O da yavaş Trabzon jigolo yavaş beni kesiyordu. Görkemli bir noktaya taşımıştık ilişkimizi.
Fakat canımı oldukca yakmadan, her şeyin de bir sınırı olmalı. Ufak küçük bir ihtimal uzun saçlarımı eline dolayabilirsin. Ek olarak sevdiğim bir fantezidir. Ücretli partner olmanın getirmiş olduğu doyumsuzluğa sahibim. Bununla beraber çekici tenime de güveniyorum. Eğer sen de benimle sıcak dakikalar geçirmek istersen bana ulaş. Aradığından daha fazlasını bulacağından asla şüphen olmasın. Evinde görüşebiliriz istersen ya da bana gelebilirsin. Oldukça rahat edeceğin bir ortamım var.
Trabzon jigolo bir ön sevişmenin ardında
Kadehlerimizi tokuşturup eğlenebiliriz. Sonrasında ise seni baştan çıkartmaya başlayacağım, bu mevzuda
Trabzon Rus Güzeli jigolo Bayanlar
kendime güvenim tam. Aradığın hanım ben olabilirim diye düşünüyorum. 1.70 uzunlukta ve naturel sarışınım. Beyaz tenimle bir olmak kim istemez ki? 23 yaşın getirmiş olduğu çıtırlıkla seni burada bekliyor olacağım. Asla çekinmene gerek yok eğer istersen senin olabilirim. Trabzon jigolo hanımefendi olmanın fena bir yanı yok bence, sen de ön yargılarını kırabilirsin ya da bana ulaş ben kırayım. Hayatında deneyimlemek istediğin bir oldukca şey bende var. Sıcacık dudaklarımla sana hazzın doruklarını yaşatabilirim. Kırmızı şarap benzer şekilde dolgun dudaklarımın dokunamayacağı yer yok naturel sen de istersen.
Sesimi duyduğun anda ne demek istediğimi anlayacaksın. Artık tek bir tamamlanmamış vardı o da oturup birazcık söyleşi etmekti. Bana bir içki teklifin de bulunmuş oldu. Ben de tamam dedim. Kendisine numaramı verdim ve akşam beni aramasını söyledim. O da akşam beni aldı ve bir clube götürdü. O şekilde bir içmiştik ki artık ikimiz de zil zurna sarhoş gibiydik. Uzunca bir süre eğlendikten sonrasında beni aldı ve evine götürdü. Kapıyı açar açmaz derhal dudaklarıma yapıştı. İşte tam da beklediğim ilişkiydi bu.
Ben de derhal dudaklarına yapışarak orada yiyişmeye başladım kendisi ile. Uzunca devam eden bir ön sevişmenin arkasından domaldım ve içime girmesini bekledim. O da içime o şekilde bir girdi ki tüm yağlarım o anda eridi. Sanki içimden bir tır geçmişti. Rus güzeli de artık yavaş yavaş oluşmuştu. İşte o günden sonrasında gene da buradan ayrılamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.