Sitesi jigolo jigolo hanım Ayşegül

sitesi jigolo jigolo kadin aysegul 61cb6cc48520b

Trabzon jigolo jigolo hanım Ayşegül

Trabzon jigolo jigolo hanım Ayşegül

 Hayal oluşturmayı artık unutun. Bundan sonrasında hayatınızda gerçekler var olacaktır. Trabzon jigolo Hangi kesimden erkekler olursa olsun benimle nefes soluğa kalacağı ilişkileri yaşayacaktır. Tekliflerinizi bana telefonda değil, karşı karşıya söylerseniz daha iyi olur. Telefonda ek olarak ücret mevzusunda pek pazarlık yapmıyorum. 22 yaşındayım. Hakkaten çıtır sayılabilecek 1.67 boy, 48 kilo ağırlık ile minyon tipli hatunum. Kucağınıza beni alarak her türlü fantezinizi denemeye ne dersiniz? Bence şimdiden yerinizden kalkarak harekete Trabzon jigolo jigolo hanım Ayşegül geçmelisiniz.

Trabzon jigolo jigolo hanım
beyefendiler. Kadınsı ruhunun yanı sıra sizlere vücudu ile tam anlamıyla bir cinsellik şöleni yaşatmamı istiyorsanız, ben seve seve  Trabzon jigolo hanım Ayşegül olarak sizlere eşlik etmeye hazırım. Asla ilişkilerimde bıkacak noktaya gelmem. Daha oldukça her yaşadığım ilişki sonrasında isteğim artmaktadır. İşte bu kadar hazzı en zirve noktasına kadar yaşamak isteyen azgın bir hatunum. Sizleri yakından tanımak bende isterim. Bir derdiniz var ise ortak olmak ve sıkıntılarınıza beraber umar aramak benim için büyük bir zevk olacaktır. Kendimin yüzümü fotoğraflarımda gizliyor olmam kesinlikle çirkinlik durumundan dolayı değildir.

Birebir şekilde görüşmeye geldiğinizde ne kadar güzel olduğumu görmüş olacaksınız. Sizler şeklinde benimde muntazam bir hayatım olduğundan zarar getirmek istemiyorum. Benden karşılığını alamayacağınız hiçbir şey olmayacaktır. Hatta verilen ücretin dahi azca bulunduğunu düşündüğünüz zamanlar olacaktır. Bir Trabzon jigolo insanoğlunun nelerden oldukça hoşlandığını bilecek kadar edinim sahibiyim. İlişkilerimi gizlilik içinde yürütürüm.  1.74 uzunlukta, 52 kilo ağırlığında balık etli bu hatunun kollarında en azından bir gece uyumalısınız.

Sitesi jigolo Hanımefendi Gosteri

sitesi jigolo hanimefendi gosteri 61cb6cbbb6a93

Trabzon jigolo Hanımefendi Gosteri

Trabzon jigolo Hanımefendi Gosteri
Yataklardan paşam bu güzellik sınırsız jigolo ile beraber tüm görüşmelerim. Trabzon jigolo daha kıymetli olacak olduğu yeni arsız buluşmalarda bulunuyor. İçinde kimi süre sırlar kimi süre de fazlaca daha hususi gizemli yapılar oluyor bundan dolayı bunların değişik. Fakat marjinal buluşmalarında en güzel hatunların değerleri erkeklere gözlerinde. Siz hovarda beylerin tüm arzu ve isteklerini yerine getirecek kalitede olan işinin üstadı olan. Sonrasında bir kaliteli jigolo olarak her kese sıcak bir merhaba demek isterim ilk olarak. Ben sex yapmaktan kendini alıkoyamayan ve beraber olduğum. Yada yakıcı saatlerdeki yatağımda ağırladığım partnerimin tüm isteklerini. Fakat yerine getirmek için tüm Trabzon jigolo Hanımefendi Gosteri benliğimle kendimi onlara sunarım.
Trabzon jigolo Hanımefendi Gosteri
Bir ev olarak nitelendirebileceğimden daha fazlaca saray yavrusu. Yada güzelliğindeki evimizde Trabzon jigolo oldukça keyif alarak süre geçirmekteyiz. Averaj bir buçuk yıl kadar piyasasının içinde olsak da, fazlaca fazla şahıs. Yada tarafınca bilinmemek bir tek bizim tercihimizdir. Biz iki kız arkadaşız ve ikimizin de değişik şehirlerden gelmiş olduğumuz bu güzel kentte, beraber yaşamaktan oldukça zevk almaktayız.
Gölgede ve daha başka ışıklar altında güzel görünen bedenler şimdi bunların daha bir altın parlaklığı içinde. Fakat ve daha güzel zümrüt çekiciliği içinde sizlere fazlaca daha tahrik edici görselliğin yeni. Çapkınlığın daha güzel olacak olduğu noktaları sizler seçebiliyorsunuz ve karizmatik adamların artık.
Ayrıcalıklı yaşamak için artık müthiş olan jigolo hanımefendiler var ve arzular içindeki. Trabzon jigolo yeni amaçlar artık kolay bir halde yapılabilecek olan telefon görüşmelerinin akabinde başlıyor. Sıcak dünyalar içinde artık yükseklik sizlere olağanüstü manzaralar sergiler ve buradan. Yada görülen şeylerin sevilmesi ile beraber erkekler hiçbir süre yüzeyden bakmak istemediklerini anlarlar.

Sitesi jigolo hanım Ceylan

sitesi jigolo kadin ceylan 61cb6cb3c5f63

Trabzon jigolo hanım Ceylan

Trabzon jigolo hanım Ceylan
Benimle beraber olduktan sonrasında mutlu olmamanız içten bile değildir. Fazlaca Trabzon jigolo düşünerek gereksiz süre kaybı yaşamanız yerine bana gelmenizi isterim. Bu zamanı beraber değerlendirip, her ikimizinde doygunluk olacağı ilişkileri yaşayabiliriz. Seksi olan vücuduma ne giymiş olursam olayım yakışmaktadır. Hususi şekilde geçireceğimiz gecenin içinde giyinmemi istediğiniz düşlem giysileri var ise, bana teklif etmekten çekinmeyiniz. Partnerimi kışkırtarak beraberlik yaşamak bana da ayrı şekilde coşku vermektedir. 1.72 uzunluğunda, 50 kilo ağırlında, buğday tende, çekici ela gözlere sahibim. 22 yaşımın verdiği enerjimi sizler için harcamak için Trabzon jigolo hanım Ceylan telefonlarınızı umuyorum.
Trabzon jigolo hanım Ceylan
Tadını aldıktan sonrasında tiryakisi durumuna geleceğiniz Ceylan olarak selamlarımı gönderiyorum. Diğeri hanımefendilere nazaran farkımı derhal profil resimlerime bakarak anlayabilirsiniz. Fiziki açıdan adamların istemiş olduğu düzeyden de ötede olduğumu kolaylıkla söyleyebilirim. Yapılması lüzumlu olan her ne var ise ilişkim içinde yerine getireceğim. Tadım aldıktan sonrasında sizler aslına bakarsanız başka bayanlar ile asla karşılaştırma dahi yapmayacaksınız. Enerji seviyem üst seviyelerde olan bir hatunum.
Partnerimin nefes soluğa kalacağı ilişkiler içinde olmasını sağlıyorum. Ben siz kıymetli üyelerimizin yakından ilgi göstermesi ile şımaracak bir karı değilim. Vücudum pürüzsüz ve hiçbir bölgesinde sarkma yoktur. Hizmetimdeki Trabzon jigolo kalitem aldığım tutara nazaran belirlenmez. Her adam benim gözümde aynı yer durmaktadır. Şu demek oluyor ki fazla para teklif ettiğinizde sizlere daha oldukca kıymet vereceğimi asla düşünmeyin.
Güvenilir adımlarımla ilerlemiş olduğum hayatımda partnerimi memnun edecek şekilde ilişkilerime yön veririm. Beraber geçirilecek olan sex dolu geceler sonrasında ayaklarınız yere oldukca değişik şekilde basacaktır. 20 yaşındayım. 1.65 uzunluğunda, 60 kilo ağırlığında çekici olan vücudumun yönleriyle sizleri çılgına çevireceğim. Fazlaca fazla düşünmeden telefon numaramdan bana Trabzon jigolo ulaşabilirsiniz.

Sitesi jigolo jigolo hanım Mehtap

sitesi jigolo jigolo kadin mehtap 61cb6c81a4227

Trabzon jigolo jigolo hanım Mehtap

Trabzon jigolo jigolo hanım Mehtap
Benden alacaklarınızı bir başka hanımdan alabilmeniz pek mümkün değildir. Trabzon jigolo siz kıymetli üyelerimizin hepinize kafi gelecek kadar enerji yükü bende mevcuttur. Yanıma gelmeli ve seksin doruklarına çıkmalısınız. Kendi evimde sizleri ağırlamak isterim. 22 yaşındayım. Evimin güvenli bir ortam olduğundan güvenli olabilirsiniz. 1.69 boyum, 49 kilo ağırlığım ve esmer tenimle sizlere bende temas etmeyi fazlaca isterim. Benimle beraber olduktan sonraki geceleriniz daha renkli şekilde geçmiş olacaktır.  İstemiş olduklarınızı da benden almanız sizleri bambaşka bir adam haline Trabzon jigolo jigolo hanım Mehtap getirmiş olacaktır.
Trabzon jigolo jigolo hanım Mehtap
Yada beraber olacağınız hanım ile seksin sınırlarını zorlamak isterseniz, işte o süre hanım Mehtap olarak benimle görüşme yapmalısınız. Sizlere bir telefon uzaklıkta olan bu hanımla beraber olmanız, damaklarınız’da değişik lezzetlerin kalmasını elde edecektir. Benim yerime başka birisini tercihte edebilirsiniz. Bir tek şuna hakkaten inanmanızı isterim ki, benim kadar hiçbir kimse kendisini ilişkisinin içine veremez. Ben her dakikamı sizler ile dolu bir halde yaşarım. En renkli düşlem kıyafetlerimi size karşı giyinirim. Huzursuzluk yaratmak yerine daha fazlaca partnerimi rahat bir adam yaparım.
Siz kıymetli ziyaretçilerimizin ne kadar kıymetli bir adam olduğunuzu göstermek isterim. Özelliklerimi yakından görmeden kesinlikle karara varmayın diyorum. İstemiş olduğunuz fantezilerinizi yanımda olduğunuzda kulağıma fısıldayabilirsiniz. Bende sizler için yerine getirmek Trabzon jigolo için elimden geleni yaparım.
Sex mevzusunda çılgınımdır. Anal cinsellik deneyiminizi yerine getirdiğim şeklinde, birçok fanteziniz bende mevcuttur. 23 yaşındayım. 1.69 uzunlukta, 51 kilo ağırlığında ve alımlı yapıdayım.  Partnerimin istekleri benim için fazlaca fazla şekilde değerlidir.

Sitesi jigolo sempatik jigolo Eda

sitesi jigolo sempatik jigolo eda 61cb6c48d8aa2

Trabzon jigolo sempatik jigolo Eda

Trabzon jigolo sempatik jigolo Eda
Benden istemiş olduğunuz her ne var ise bu gecede yerine gelmiş olur. Böylelikle Trabzon jigolo bu şehrin en mutlu erkeği de siz olmuş olmuş olmuş olmuş olmuş olmuş olursunuz. 24 yaşındayım ve bakımlıyım. Bakımsız olan erkeklere tahammülüm söz mevzusu değildir. Ek olarak hijyenik ortamlar içinde fakat sevişmekten hoşlanırım. 1.69 uzunluğunda, 54 kilo  ağırlığında, partneri ile birebir şekilde ilgilenerek kendimi partnerime adarım. Kendinizi güvenli olan kollarıma bırakarak iliklerinize Trabzon jigolo sempatik jigolo Eda kadar orgazm olmanızı sağlayabilirsiniz.
Trabzon jigolo Eda
Ben Trabzon jigolo Eda. Siz kıymetli üyelerimizin sıkıntılı şekilde geçmekte olan hayatınıza rahatlık sağlamak isterim. Fakat Sizler ile karşılaşmış olduğumuzda güzel birliktelikler için ilk adımı gerçekleştirmiş olacağız. İnanç noktasında zorlanacağınız bir gece içinde olacaksınız. Beraber geçirilecek olan gece içinde benden yana asla sıkıntılar olmaz. Para kazanmak adına ilişkilerimi yapmış olan bir hatun değilim. Siz kıymetli üyelerimizin adına yapılması lüzumlu olan her ne var ise ben yapacağım. Burada söylediklerimin hepsinin arkasındayım.
Oral cinsellik mevzusunda görkemli bir haz veriyorum. Bu haz sonrasında sizde yerinizde duramayacak şekilde kıvranmaya başlıyorsunuz. İşte bu halleriniz hakikaten beni kudurtuyor diyebilirim.
Zevkin zirve noktasına benimle beraber tırmanacaksanız. Hayallerinizde Trabzon jigolo yaşattıklarınızı benden talep edebilirsiniz. Hiçbir mevzuda benden fakat çekinmemenizi isterim. 22 yaşlarında, öz itimatı yüksek olan bir hatunum. 1.73 uzunluğunda, 54 kilo ağırlığında fakat beyaz tende ve öz itimat ile egoyu birbiri ile karıştırmayan yapım vardır. Sex mevzusunda bende fazla şekilde açım beni doyurmanız için temenni ediyorum.

Sitesi jigolo otomobili olan hanımefendi

Trabzon jigolo otomobili olan hanımefendi

Trabzon jigolo otomobili olan hanımefendi
Merhaba beyler, Trabzon jigolo cinsellikte konulmuş olan sınırlar sizlerde de bıkkınlık getirmiş bulunduğunu oldukça iyi biliyorum olarak kumral yapım ile sizlere kaide ve şartı olmayan geceleri sunmak isterim. Tutkulu bir hatun olduğum için, gecemizin oldukça renkli şekilde geçeceğinden güvenilir olabilirsiniz. Bazı yaşadığınız fena ilişkilerinizi benimle karşılaştırma dahi etmeyiniz. Bundan dolayı sizleri negatif yorumlara sürükleyecek, benden de uzaklaştırmış Trabzon jigolo otomobili olan hanımefendi olacaktır.
Trabzon jigolo olan hanımefendi
Her yönü birbiri ile uyumlu olan vücut yapım ile sex dünyanıza yeni bir hava getirdim. Bu havayı benimle beraber solumak isterseniz, bir telefon kadar yakınlık mesafesindeyim. Birlikteliğimiz esnasında sizde bende oldukça keyif alacağız. Seksin en uç noktasına çıkarak oralarda dolaşarak birlikteliğin içinde olmak isterim. Bundan dolayı partnerim kıvranarak orgazma Trabzon jigolo gitmek istediğinde bende oldukça etkilenerek memnun oluyorum. Negatif olan durumların asla birisi benim ilişkilerimde yaşanmaz. Bundan dolayı ben ilişkilerime ustalaşmış şekilde yaklaşırım.
Bugüne dek elde etmek istediğim her ne var ise bir halde elde ettim. İşimde de aynı şekilde özveri ve azim ile çalışmalarımı yaparım. Böylelikle aramızda sıkıntıda yaşamamış oluruz.
26 yaşındayım. Şuanda sizlere kıymetli beyefendiler şeklinde hitap ediyorum. Bundan dolayı her birinizin ayrı şekilde kıymeti vardır yanımda. Bu kıymeti birebir şekilde tatmak isterseniz ben buradayım. Yeni fantezilerim ile erkekleri memnun etmeye ben evimde devam ediyorum. Sizlerde istediğiniz süre bana telefon ile ulaşarak misafirim olmak için talepte bulunabilirsiniz. Trabzon jigolo Merak etmeyin uygun bir zamanda sizi evimde kesinlikle konuk etmiş olacağım.

Sitesi jigolo hanımefendi Işılay

sitesi jigolo hanimefendi isilay 61cb6bfa65b8c

Trabzon jigolo hanımefendi Işılay

Trabzon jigolo hanımefendi Işılay
Slm beyefendiler, kendi adınıza sex yaşantınız için doğru hamleleri Trabzon jigolo atmak istiyorsanız, sizlere bu mevzuda hanımefendi Işılay olarak ben destek olacağım. Siz kıymetli ziyaretçilerimizin kollarında olarak hayatınızın her alanına pozitif şekilde yapılacak dokunuşları gerçekleştirmek bana da keyif vermektedir. Toplumsal alanlar içinde takılmaktan da Trabzon jigolo hanımefendi Işılay hoşlanan kadınım.
Trabzon jigolo hanımefendi Işılay
Bana eşlik ederek bu alanlarda beraber keyifli zamanları geçirmememiz için şu anda hiçbir niçin yoktur. Trabzon jigolo sizlere bir nefes uzaklığında olduğumu bilmeniz yeterlidir. Telefon açarak kendinize eşlik etmemi sağlayabilirsiniz. Kalite kokan birlikteliklerin içinde sizinle olmak bana da ayrı bir coşku veriyor. Karşılıklı olarak bu coşku duygularını tatmak, her ikimizi de bazı durumlara karşı tatminliğe ulaştıracaktır.
Görüşmemekten yana bir tercih yapmaktan yanaysanız bu kendi adınıza yapacağınız en büyük fenalık olacaktır. Bundan dolayı Trabzon jigolo benimle geçireceğiniz dakikaların içinde şu anda neleri alacak olduğunuzu tahmin dahi edemezsiniz.
Uzun siyah saçlarım, 1.70 boyum, 54 kilo ağırlığım, alımlı olan bedenimle siz kıymetli üyelerimizin sürekli şekilde ilgi göstereceği bir vücut yapısındayım. Buram buram sex kokan bedenime sizlerde temas etmeyi düşünmelisiniz.
Daima soluğunuzu benim yanımda alacaksınız. Görüşmelerimde yalnız geceleri cinsel temas kuruyorum. Gündüz saatlerini partnerim ile toplumsal alanlarda takılmaktan yana kullanmaktayım. Böylelikle ilişkilerimi günlük şeklini almış yada görüşmelerden yana kullanıyorum. Gerçek bir ilişki tadını benden alacaksınız. Siz kıymetli ziyaretçilerimizin istemiş olduğu şekilde fakat doyum olmanız benim için önemlidir.
İpeksi tenim ile sizlere temas etmiş Trabzon jigolo olduğumda, siz kıymetli üyelerimizin bedenini fakat saracak bir ısı hissedeceksiniz. Bu ısı son aşama yada tesirinde bırakan düzeyde yada olacağı için, sex hormonlarınız harekete geçecektir. 1.71 uzunlukta, 54 kilo ağırlında beyaz tende yapımla siz kıymetli üyelerimizin kollarında olmak için sabırsızlanıyorum.

Sitesi jigolo Bayanlar Nerede

sitesi jigolo bayanlar nerede 61cb6bea1102f

Trabzon jigolo Bayanlar Nerede

Trabzon jigolo Bayanlar Nerede
Esmer güzelliğime, alev ateş 166 boyundaki kadınsı jigolo hatlarımı gösteren orta. Trabzon jigolo boylu dolgun vücuduma meraklı gözleri ansızın profilim içinde görebileceğimi düşünüyorum. Fakat onları {nasıl} ki profilim içinde benim seksi profil fotoğraflarıma bakarken görüyorsam, hem de da telefon. Yada numaramdan bana ulaşmalarını da Trabzon jigolo Bayanlar Nerede bir an ilkin diler, isterim.
Trabzon jigolo Bayanlar Nerede
Oldukça süratli bir halde sürat kazanan geceler tempolu buluşmalar eşliğinde . Trabzon jigolo yırtıcı sevişmeler icra eden hatunların daha kıymetli bir tavır takındığını gösteriyor. Yada bu görkemli zamanlarında yer almayı tercih edebilirsiniz.  Sonrasında bir adam zafer nidaları atacak olduğu güzel hanımefendileri en görkemli bedenlerde bulabilmektedir.
Fakat olan tahrik edici hanımefendileri artık seçmek ve onların. Heyecanın artık gelecek varyasyonlar üstünden canlandığını ve bu şekilde bir güzelliğin. Yada kendi potansiyelinde sizleri tutku ile beraber jigolo hizmetlerinde mutlu ettiğini görüyor olacaksınız. Bambaşka bir güzellik taşıyan bu bayanların sizler için hakikaten de ihtişamlı bir halde. Yada ortaya çıkabilecek olduğu süreçler var zira bu mühim bir halde sınırsız tavırlar yada Trabzon jigolo eşliğinde yaşanacak cinselliği pekiştirmektedir. Görkemli yapıları ile beraber hususi kıvrımlar taşıyan. Fakat hatunlar yepyeni geceleri artık düzenlemek için sizlere kıymet taşıyan noktaları oldukça daha hususi bir halde tanıtmaktadır. Fakat Trabzon de jigolo bayanla eşlik ederken dikkatli olmak daima iyidir. Sonrasında mutlu beraberlik yaşamak doğrudur.

Görkemli Sitesi akşamlık veren jigolo

mukemmel sitesi aksamlik veren jigolo 61cb67e17f353

Görkemli Trabzon akşamlık veren jigolo

Görkemli Trabzon akşamlık veren jigolo
Trabzon jigolo akşamlık veren görkemli Naturel olarak ki oncelıkle seni öptüm ve aynı anda sex delisı jigolo Trabzon bulunan baylara merhabalar görkemli veren Trabzon jigolo demek istedim. Dostlar nasılsınız bakalım aşklarım ya da sex yaşantınızda ne değişik gidiyor? bendeniz size Trabzon akşamlık veren jigolo bayanı olarak bir tek akşam veren açıkçası da güvenli olun bunu son aşama deneyimli sekilde icra eden bi kadınım dostlar.
Görkemli Trabzon akşamlık veren
Bir isteğim siz kıymetli üyelerimizin de şahsıma sahiden de alo demeniz ve kollarımda olmanız olacak dostlar. Aynı sekilde baylar bundan da görkemli zevkleri alacaksın demek isterim. Bu anlamda da söylediğim şeklinde istekli bi kadınım ve size her şeyin sahiden de sorunsuz olacağının garantisinii buradan da olsa vermek istedim.. Görkemli sex vakasının ınanılmaz derecede kuvvetli olması ve sex olarak zirvede olmak istiyorsanız de gene yapman gereksinim duyulan akşamlık veren jigolo biçiminde şahsıma mobil yapmak olacak. Bu yüzden sız de artik harekete geçin ve şahsıma mobil edin kıymetli baylar olmaz mı? açıkçası bundan kesinlikle pisman olmayacak ve tersine ınanılmaz anlamda oldukça memnun olmuş olmuş olmuş olmuş olmuş olursunuz.
Daima doludur ve bunun yanı sıra sahiden de sık bi sex tecrübesini. Sonrasında yaşamanız gayesiyle yapman gereksinim duyulan benle olmak olacak. Naturel olarak bi yanda da kollarımda olmak olacak dostlar. Benimde aslına bakarsan sexsi lakin bi yanda da vip biri olarak bir tek bunu istedim. Ve seni benimde beklemekteyim.
İste baylar bendeniz  olarak buluşma mevzusuyla ilgili. Fakat bir tek dairemde seni ziyaretçi etmekten zevki almasını bilen birisiyimdir. Bunu bilhassa pansiyona benii icabet etmeye niyetli bulunan. VEYA partner baylara ifade yapmak istedim..

Sitesi’in En Güzel jigoloları

sitesiin en guzel jigololari 61cb62f03f775

Trabzon’in En Güzel dul bayanları

Trabzon’in En Güzel dul bayanları
Trabzon’in en Güzel dul hanımlarından birisi olan ben. Siz kıymetli Trabzon jigolo aramaları olan beylere merhabalar. Benim adım Ebru, benim ile beraber olmak isteyen siz yakışıklı. Beyler ile hoş saatler ve haz alacağınız dakikalar geçirtmek için Trabzon’in En Güzel dul bayanları buradayım.
Trabzon’in dul bayanları
Yaşım 29 ve sarı saçlara haiz olan Trabzon Escort olarak sizlere hizmet vermekteyim. Bu hizmetlerimden faydalanmanız için sizlere en uygun fiyatlarda destek olmaya çalışmaktayım. Paradan ilkin sizlerden istediğim bir kaç şey var. Bu şeyleri burada sizler ile paylaşmak isterim. Benimle görüşmek isteyen yakışıklı fakat beylerin temizliğine ehemmiyet vermesini isterim. Ben temiz bir kadın olarak siz kıymetli ziyaretçilerimizin benle beraber olurken fazlaca temiz olmanızı rica edeceğim. Şu sebeple ben temiz olmayan beylerden hoşlanmıyorum. Temizlik mevzusunda kendisine fazlaca bakan beyler ile görüşmelerimi yapmak için çabalamaya uğraşıyorum. Ben normalde’de fazlaca titiz ve bakımlı bir kadın olduğum için hayatımı hep temiz olarak devam ettirmek isterim.
Benim işim Trabzon jigolo Hanımefendi olarak sizlere hizmet vermek fakat temiz olmadıktan sonrasında sizler bile hiçbir hanım ile beraber olmak istemezsiniz. Bu nedenden bende sizlerden temizliğe ehemmiyet isterim. Trabzon’de yaşamaktayım ve vip olarak hizmetlerimi otel odalarında yaşatmaktayım. Naturel olarak dilediğini süre canınız ne süre isterse bana. jigolo Reklam ve İlan sayfasından ulaşabilir bilgilerimi alarak beni arayabilirsiniz.
Bu işi ben ustalaşmış olarak ve bununla birlikte sevmiş olarak icra eden bir şahısım organik olarak ki ilişkilerimde gizliliğe ehemmiyet veren birisiyim. Netice olarak evli bey efendiler’de benim benzer şekilde güzel jigolo Bayanı görmüş olduğu süre canı çekebiliyor. Bende bu insanları mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapıyorum fakat halletmeye’da daima devam edebileceğimi düşünüyorum.