Yeşil Gözlü Marjinal Sitesi jigolo

Yeşil Gözlü Marjinal Trabzon jigolo

Yeşil Gözlü Marjinal Trabzon jigolo
Haz senin için neyi ifade ediyor? Tutkulu Trabzon jigolo bir gece mi? Uzun devam eden bir gece mi? Bir kadının kollarında eriyip bitmesi mi? Dudakların birbirini sıkıca sarması mı? Hepsi ise eğer cevabın, bunların hepsi bende mevcut. Yakıcı bir kişiliğe sahibim istediğimde bakışlarımla bile seni etkileyebilirim. Saçlarımın ahenkleri gözlerini kamaştırabilir. Uzun boylu ve alev ateş fiziğim derhal dikkatini çeker. Uzun sohbetleri severim genel olarak insanoğlu dışarı soğuk göründüğümü söylerler. İçim yanıyor kim bilebilir ki. Gözlerime bakarak sevişmek inanırım senin de hoşuna gidecektir. Yeşil gözlü bir jigolo bulmak bu sıralar o denli da kolay olmasa gerek kimi zaman ben bile göremiyorum etrafta. Ya senin evin de ya da bende buluşabiliriz. Mühim olan mekan değil fakat naturel kurallarım var Yeşil Gözlü Marjinal Trabzon jigolo benim de.
Yeşil Gözlü Marjinal Trabzon jigolo
Yazman ile beraberlik her insanoğlunun hayallerinde dolaşmaz mı? Inanırım dolaşıyordur. Bunu hayal olarak bırakmak istemezsin diye düşünüyorum. Belime kadar saçlarımla, gözlüklerimle ve mini eteğimle seni bekliyor olacağım. Bana emredip istediğini yaptırmak benim için bir zevk olacak. Patronum olmak istemez misin? Tecrübeli oluşum benim en büyük özelliğim şundan dolayı genç ve toy zamanlarımda neyi {nasıl} yapacağımı bile bilmiyordum. Bu beni korkutuyordu fakat yaşım ilerledikçe kaliteli bir jigolo haline geldim. Ellerimi dudaklarımı ve kalçalarımı kullanmayı öğrendim. 31 yaşlarında fakat kendine bakmış biriyim. Bakım benim için kaçınılmaz. Sizin için de o şekilde olmalı bence.
Trabzon jigolo tahmin bile edemezsin
Dolgun kalçalarımı böylelikle hak edebilirsin. Evimde ya da senin evinde görüşebiliriz. Kıyafetlerimi yanımda getireceğim fakat giyinirken de beni yakalayabilirsin. Ellerimi bağlayıp beni sorgulayabilirsin. Paralı sevişen hanımefendi olmak değil senin sekreterin olarak görmeni isterim beni. Kusursuz vücut hatlarına sahibim. Göğüslerim gömleğin içinden sana neler yapabileceğini Trabzon jigolo Hanım izah edebilir. Deneyimlerim yardımıyla sana hakikaten adam şeklinde hissettirebilirim.
Ek olarak sevişirken konuşmaya bayılırım. Narin başlayıp sertçe bitirebilirsin. Merak etme sana nazaran
Yeşil Gözlü Marjinal Trabzon jigolo
şekillenirim fakat bu şekil şeyleri genç birinde bulamazsın. Ön yargılarını kırmak için sana bir fırsat, hayatına renk getirmek ve seni de diri tutmak için bu şekil şeyleri yazıyorum. İpler elinde olduğunda demek istediklerimi anlayacaksın. Fakat ilkin bana fakat ulaşmalısın. Yaşamının en güzel deneyimlerine yada bir sarı saçlı Trabzon jigolo bomba ile devam etmek baya çekici olurdu.
Bayağı kızlardan değilim, sıradanlık sonrasında bana nazaran değil. Bi işi yapıyorsam hakkını da vermek isterim, ümit ederim sen de öylesindir. İlişkimizi uzun sürdürebiliriz bana farketmez fakat sınırları seninle zorlamak isterim. Ümit ederim parmaklarını güzel kullanabiliyorsundur. Marjinal takılmayı severim, file çorap ve dövmelerim seni yeterince tahrik eder. Dolgun kalçalarımı sıkman da seni tesirinde bırakan gösterir. 22 yaşıma daha yeni girdim paralı sevişen hanımefendi olarak daha genç dursam da deneyimlerimi Trabzon jigolo tahmin bile edemezsin azca ilkin de söylediğim şeklinde işimi hakkıyla yapıyorum. Yeşil gözlerimle birlikte hakikaten benimle olmak istersen.
Inanırım kırmızı seni de benim şeklinde kendine çekiyordur. Dolgun fakat dudaklarımı boynunda hissedebilirsin. Ellerini belime kavrayıp kendine çektiğin yada süre ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Bedenimi daima sert adamların eline vermeyi istemişimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.